Сьогодні Павлоградське міськрайонне управління та 6-й державний пожежно-рятувальний загін підбили підсумки роботи за 2016 рік. 

Звітували в залі засідань Павлоградської міської ради.

Звіт слухали  заступник начальника обласного управління із надзвичайних ситуацій, міський голова, очільник району, голови сільських рад, керівники комунальних підприємств, відомств та особовий склад Павлоградського міськрайонного управління і 6 державного пожежно-рятувального загону.

МНС-ники розповіли чим займались у 2016 році, які були досягнення та проблеми.

Всього у 2016 році павлоградські рятувальники виїздили на 447 надзвичайних подій та надзвичайних ситуацій. У регіоні сталось 403 пожежі. (У 2015 – 338). На них загинуло 6 людей, троє травмовані. Не обійшлось також і без пригод на воді – 4 людини загинули ( 3 у районі та 1 у Павлограді). Повідомив начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району полковник Олександр Миславський.

Серед найбільш резонансних надзвичайних подій – вибух газу у п’ятиповерхівці на Дніпровській та витік хлору у Павлоградському районі.
Серед основних проблем – застаріла пожежна техніка та неналежний стан захисних споруд і укриттів.

Під час звіту заступник начальника обласного управління із надзвичайних ситуацій високо оцінив роботу павлоградських рятувальників і сказав, що серед усіх рятувальних підрозділів області павлоградські МНМ-ники у числі найпрофесійніших.

Він також порадував рятівників тим, що тепер їх зарплатня збільшилась щонайменше на 2 тис грн.

Юридические услуги