У 2016 році у Павлограді та районі сталось декілька надзвичайних подій, котрі сколихнули не лише місто, а всю країну.

31 липня у с. Богуслав на відстані 70 метрів від житлових будівель стався витік хлору із металевих балонів. В зону дії отруйної речовини потрапило 10 приватних будинків та 40 осіб. Зона враження склала 150м у глибину та 20 метрів у ширину. Павлоградські рятувальники ліквідовували надзвичайну ситуацію 45 годин.

«Із таким випадком ми не стикались ніколи, скільки я працюю в пожежній системі. Ситуацію стабілізували. При цьому не допущено травмування ні мешканців села, ні рятувальників, ні тварин», – розповів начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський під час річного звіту.

18 вересня у житловій багатоповерхівці по Дніпровській, 569 стався вибух побутового газу із послідуючим горінням. Постраждали два під’їзди, пошкоджені несучі конструкції. Павлоградські МНС-ники спрацювали оперативно та професійно. Всього за 2 години вони ліквідували пожежу, врятували жінку із дитиною. Ніхто із людей не постраждав.

Ще одна подія не набула великого резонансу, бо за півкроку до трагедії була попереджена рятувальниками. Йдеться про пожежу в одній із квартир по вул. Верстатобудівників у Павлограді. У помешканні зберігався цілий арсенал зброї, в тому числі і артилерійський снаряд калібру 120 мм.

Ще одну надзвичайну подію у Булахівці рятувальники ліквідовували 12 годин. Там горіло тисяча тюків сіна вагою 15 тонн.