Всі бажаючі можуть приєднуватись 

Мета створення Комітету Народного Контролю – захист прав та інтересів мешканців міста.

Поштовхом до створення такої організації стало значне підвищення із 1 лютого вартості проїзду у громадському транспорті Павлограда.

Члени комітету вважають, що немає ніяких підстав для збільшення плати за проїзд і доказом цього є значно дешевша ціна проїзду у громадському транспорті інших містах України. Адже пальне та запчастини вони закуповують за однаковою ціною.
У зв’язку з цим, сьогодні під час засідання активісти обговорили подальший план дій та підготували звернення до громадян Павлограда.

                                  До громадян міста Павлограда!

                    25 січня цього року виконавчий комітет Павлоградської міської ради оголосив про своє рішення – з 1 лютого підняти плату за проїзд в міському транспорті. Вартість проїзду на маршруті протяжністю більше 10 км становитиме 6 грн. (раніше – 4 грн. 50 коп., підвищення – 33%), менше 10 км – 5 грн. (раніше – 3 грн. 50 коп., підвищення – аж на 42%!).

Підвищення плати за проїзд і в цей раз відбулося без будь-якого економічного обґрунтування перевізниками необхідності такого кроку. Ми в черговий раз чуємо, що «подорожчали пальне, запчастини і підвищилась зарплата водіїв, є інші додаткові витрати», але насправді підвищилась лише зарплата, решта витрат на перевезення практично залишились без змін. Звертає на себе увагу, що плата за проїзд в інших містах України значно нижча, чим в Павлограді, в тому числі – і на маршрутках: Житомир – 3 грн., Кропивницький (колишній Кіровоград) – 3 грн. 50 коп., Івано-Франківськ – 3 грн., Тернопіль – (після підвищення) – 4 грн., Конотоп (Сумська область) – 2 грн. 50 коп.

Чому ж у цих містах перевезення за такою ціною рентабельні, а у Павлограді – ні? Чи не тому, що крім витрат на пальне, запчастини, зарплати водіям і сплати податків, у перевізників є ще одна стаття витрат – корумпований чиновник Павлоградського міськвиконкому хоче ще й собі набити кишені?

«Безумовно, знайдуться деякі подонки, які хочуть на цій ситуації нажитись...», - сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Як показало засідання Павлоградського міськвиконкому від 25 січня – у Павлограді ЗНАЙШЛИСЬ!
Це необґрунтоване рішення є плювком в лице всій громаді Павлограда. Якщо перетерпимо знову – матимемо нові витки підвищення тарифів на комунальні послуги, нові зазіхання безсовісних чиновників на наші права та добробут!

Чи ми надіємось на те, що цей брутальний грабіж припиниться сам по собі без наших зусиль? Марні надії – ніхто крім нас не буде боротися за наш добробут і наше майбутнє!

Для захисту прав і матеріального добробуту громадян від атак подонків у владі, нині ми вирішили створити Павлоградський Комітет Народного Контролю, для організації спільних зусиль по захисту наших законних прав та інтересів. Передусім, маємо намір спрямувати зусилля на:

  •  організацію масових акцій протесту проти чиновницького свавілля;
  •  підготовку матеріалів для звернень в суди та правоохоронні органи;
  •  інформаційні кампанії проти представників влади, які помічені у хабарництві, зловживаннях владою і некомпетентності;
  •  співробітництво з правозахисними організаціями.

Запрошуємо до співпраці юристів та інших фахівців, всіх небайдужих громадян.

Приєднуйтесь! Владу – під народний контроль!

Телефони: +380 (50) 933 4279; +380 (50) 167 6066

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі   

+3 # Наталия 28.01.2017, 19:33
Нужно с этим что-то решать! Я конечно крайне редко пользуюсь общественным транспортом, а вот родственники мои каждый день, и мне не безразлично тоже почему их облапошивают в первую очередь сами водители в маршрутках. Как ведётся учёт денег за поезд? Ведь никто не обелечивает пассажиров . Водители кладут деньги в Корман , обворовывают работодателя , работадатель обворовывает местные власти, власти обворовывают нас. Круговорот какой-то ! Обязательно нужен контроль!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Микола 28.01.2017, 20:42
Трохи не так. Водії роботодавця не сильно то і обкрадають - вони йому здають певну фіксовану суму. Тобто, перевізники обдирають пасажирів, а перевізників - Павлоградська мерія. Яка за мзду приймає рішення в інтересах перевізників.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Павло Володимирович 28.01.2017, 22:57
Повністю підтримую створнення Комітету народного контролю!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата