Хор Павлоградського благочиння під керівництвом Анни Брезицької став лауреатом ХХIV Всеукраїнського фестивалю «Від Різдва до Різдва», який проходив в Дніпрі 27-29 січня.

У номінації «Кращий церковно-парафіяльній хор» павлоградці посіли третє місце.

На різдвяний фестиваль у цьому році приїхало близько 60-ти церковних і світських хорових колективів, вокальних ансамблів з Дніпра та Дніпропетровській області. А також з інших міст України – Маріуполя, Одеси, Мелітополя, Сум, Харкова, Рівного, Чернігівської, Миколаївської та Хмельницької областей.

Оцінювало успіхи творчих колективів авторитетне журі на чолі з керуючим Дніпропетровською єпархією митрополитом Дніпропетровським і Павлоградським Іринеєм.

Хор Павлоградського благочиння існує чотири роки. У цьому році він втретє брав участь у різдвяному фестивалі. Призове місце колектив отримав вперше.

Довідка:

Хор Павлоградського благочиння був створений 4 роки тому з ініціативи благочинного Павлоградського церковного округу протоієрея Валентина Цешковського. Спочатку він складався з кількох священнослужителів, двох церковних солістів і однієї дитини. Таким складом учасники хору регулярно виконували піснеспіви для православної телепередачі «Дорога до храму», яка щотижня виходить на каналі Павлоградської телерадіокомпанії.
Телеглядачі полюбили церковний спів цього хору. Місцеві жителі багаторазово дякували священнослужителів Павлоградського благочиння за прекрасні духовні піснеспіви. Згодом хор стали запрошувати на різні міські та районні заходи.

Творчу основу хору складають подружжя Брезицьких: протодиякон Андрій і матушка Анна. Згодом кількість учасників хору стала збільшуватися, так як до основного складу приєдналися інші талановиті виконавці духовного співу. Нерідко в складі хору виступають учні православних недільних шкіл Павлограда.

                     Інформація та фото надані прес-службою Спасо-Нерукотворного Образа кафедрального собору