аби зняти соціальну напругу

Якщо перевізники на таке не погодяться, то цілком можливо, що оголосять новий конкурс на пасажирські перевезення у Павлограді. Про це сьогодні повідомив секретар міської ради Євген Аматов під час засідання Громадської Ради.

«На бюджетній комісії прийнято рішення про те, щоб перевізників запросити у міськвиконком на додаткове обговорення і на депутатський семінар. Перевізникам запропонують ще раз подумати, порахувати і можливо знизити вартість проїзду на 10% , 7% чи 5%, щоб зняти той великий резонанс, що відбувся в місті після збільшення ціни на проїзд. Якщо ви на це не підете, то цілком можливо, що буде відмінено попереднє рішення і рекомендація провести новий конкурс на пасажирські перевезення», – звернувся Євген Аматов до перевізників.

Чи дослухаються перевізники до пропозиції? Поки що вони з усієї сили доводять, що значне здорожчання вартості проїзду цілком обґрунтоване. А квитки не видають, бо мовляв не встигли їх іще надрукувати.

Читайте також: Павлоградці шоковані від нових цін на проїзд у міському транспорті (ВІДЕО)

Читайте також: Павлоградці вимагають скасувати рішення міськвиконкому про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті