На засідання Громадської ради Павлограда , котра пройшла 2 лютого у приміщенні міськвиконкому, прийшли павлоградські активісти: Юрій Марченко – організація «Характерник», Андрій Манасян – співзасновник «Школи Ірини», Володимир Курдюков – координатор проекту «Право на справедливий суд», активіст Валерій Орос.

Проте, можливості висловитись їм не дали, мотивуючи тим, що порядок денний уже сформований і порекомендували подати свої питання у письмовому вигляді і тоді вони подумають орзглядати їх чи ні , а поки що порадили покинути залу. Все це відбувалось досить емоційно. Виник конфлікт. Голова Громадської ради Оксана Горова попросила навіть втрутитись у справу присутніх на засіданні чоловіків.

Що хотіли донести до громадськості активісти, Громадська рада так і не дізналась.

Активісти обурені. Вони вважають, що Громадська рада на те і створена, щоб будь-який громадянин міста міг прийти і висловити свою думку, пропозицію,зауваження.

Коментарі   

0 # Андрон 03.02.2017, 20:41
Громадська рада не повинна проводити засідання в приміщенні міськвиконкому, бо вона швидко перетвориться в кишенькову раду того ж виконкому, що і сталося.
Вихід - переформувати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата