Депутати міської ради на засіданнях постійних депутатських комісій уже схвалили рішення про присвоєння Анатолію Володимировичу Смазі звання «Почесний громадянин міста Павлограда».

Тепер, згідно Положення про звання «Почесний громадянин міста Павлограда», це питання виноситься для обговорення громадськості.

Звернення про присвоєння Анатолію Володимировичу Смазі звання «Почесний громадянин міста Павлограда» на ім’я міського голови міста надійшло від керівників установ та організацій м. Дніпро та м. Павлограда.

Довідково

Анатолій Смага – пенсіонер, інвалід І групи, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, колишній співробітник органів внутрішніх справ, молодший інспектор 27 самостійної пожежної частини м. Павлограда. Він єдиний пожежний регіону, котрий тричі побував на ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і єдиний пожежний Павлограда, котрий в мирний час нагороджений бойовим орденом Червоної Зірки за гасіння пожежі після серії вибухів на Павлоградському хімічному заводі.

Читайте також: Він врятував Павлоград від масштабної катастрофи