Серед українських підлітків набуває популярності екстремальна «розвага» «Зникни на 24 години».

Суть флешмобу полягає в тому, що підліток має піти з дому і не давати про себе знати упродовж доби.

Викладачі старших класів вже отримали повідомлення про небезпечне захоплення підлітків. Воно небезпечне насамперед тим, що молодь створює велику кількість груп у соцмережах, там ставить перед бажаючими зникнути завдання, а після цього група знищується.

Простежити, де ховається неповнолітній, практично неможливо. Також дуже складно з’ясувати, чи дійсно підліток зник, чи так розважається.
Психолог, консультант в методі Позитивної психотерапії Ольга Бабенко радить батькам будувати довірливі стосунки з дітьми, щоб вони самі розповідали, в яких флешмобах вони беруть участь.

«Флешмоби – дуже популярне явище серед молоді, тим більше, що вони дуже доступні для всіх, у кого є доступ в інтернет. Флешмоби бувають різної спрямованості. Люди можуть об'єднуватися в благодійних цілях, щоб піти разом на якийсь захід, допомогти комусь і ін. Але є у флешмобах і певна небезпека. Іноді незрозуміло, хто є організатором заходів, які цілі вони переслідують. А підлітки в них беруть участь, тому що беруть участь їхні друзі. Можливо, там вони отримують якесь визнання і підтримку, яку недоотримують в родині. І флешмоб «Зникни на 24 години» далеко не єдиний в Україні, через який можуть виникнути проблеми», – сказала Ольга Бабенко під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».