Наступного тижня в павлоградський Кафедральний собор прибуде особливо шанована святиня: частка древа Животворного Хреста Господнього – того самого, на якому два тисячоліття тому прийняв хресну смерть Ісус Христос.

Урочиста зустріч святині відбудеться у свято Стрітення Господнього (15 лютого) о 8.45 в головному храмі Павлоградського благочиння – Спасо-Нерукотворного Образу Кафедральному соборі. Тут частка Животворного Хреста пробуде три дні: з 15 по 17 лютого включно.

У ці дні Спаський собор буде відкрито з 7.30 до 17.00, щоб всі бажаючі змогли прикластися до великої святині.

До речі, в Дніпропетровську єпархію Частка Животворного Хреста Господнього прибула з Афонського подвір'я Києва. Це найбільша частка Животворного Древа з усіх, наявних на території України.

В єпархію святиню привезли 5 лютого, і пробуде вона тут до 18 лютого включно. В даний момент частка знаходиться в Свято-Троїцькому Кафедральному соборі м.Дніпро. 12 лютого буде перевезена в Троїцький Кафедральний собор м.Новомосковськ, де пробуде три дні.

Після цього її привезуть в Павлоград. А потім, 18 лютого, в Троїцькому соборі Дніпра після вечірнього богослужіння відбудуться урочисті проводи святині з Дніпропетровської єпархії.

Інформація надана прес-службою Спасо-Нерукотворного Образу Кафедрального собору