Невідомо якою була справжня назва торту чи то «Піжон», чи то «Кальдероне» і яка його вага – 1 кг чи 1,7 кг. Проте зелено-сіра пліснява – то факт незаперечний. 5 лютого міський лікар-гастроентеролог придбала торт в одному із супермаркетів міста.

На жаль, під час вибору товару, покупець, довіряючи магазину, недостатньо уважно його оглянув. А подивиться було на що. На етикетці, яку наклеїв виробник, читаємо «Торт бісквітний «Піжон», а наклейка магазину стверджує, що перед нами «Насолода торт Кальдероне».

Не менш цікава інформація і про дату виготовлення: на етикетці виробника магазин заклеїв дату виготовлення наліпкою на якій бачимо «30 января 2017г.», а на наклейці магазину вказано: «01.02.17». Така ж суперечлива інформація і про вагу виробу: виробник стверджує що торт має вагу 1.7кг., а магазин переконує що вага – 1кг.

При відкритті упаковки торт привернув увагу не зовсім апетитним зовнішнім виглядом (білясте та нерівномірне забарвлення шоколаду) та неприємним запахом плісняви. А коли торт було розрізано на маленькі шматочки, були виявлені численні скупчення плісняви зелено-сірого кольору.

Який торт на смак можна тільки здогадуватись. Коли покупку принесли до магазину, співробітники супермаркету з усмішкою сказали, що це такий новий вид торту «Торт з пліснявою», продукт виготовлений по аналогії сирів з пліснявою. Ми запропонували скуштувати «новий» вид торта, насолодитись його вишуканим (з точки зору співробітників магазину) смаком на що вони з усмішкою відмовились. Хочу зауважити що жінка, яка назвалась адміністратором, наголосила: «Я такой же покупатель как и вы», а після нашої обіцянки скаржитись відповіла: «Нам все равно, нас и так закрывают».

Дуже шкода, що на своєму робочому місці, адміністратор позиціонує себе, як покупця і зовсім сумно, що вона не переймається виконанням своїх службових обов’язків. Кошти за продукт повернено по чеку, але… Хоча б вибачень від співробітників ми не дочекалися, адекватної реакції адміністратора не було, і тому впевненості, що придбання продуктів харчування в цьому супермаркеті безпечне для здоров’я немає.

Як лікар, я чітко уявляю до яких наслідків (тяжке харчове отруєння) могло призвести вживання подібних «ласощів». Тому шановні павлоградці, будьте обережні та уважні при купівлі кондитерських виробів торговельних мережах міста, в декотрих із них працюють безвідповідальні та байдужі хоч і дуже веселі працівники!

                   Лікар – гастроентеролог дитячий Павленко Світлана Василівна

                   фото автора