Павлоградський міськрайонний суд зобов’язав газівників припинити нараховувати об’єми спожитого газу за граничними нормами мешканцям житлової багатоповерхівки по вул. Миру у Павлограді.

Про це tv-news.dp.ua розповіли Володимир Курдюков та Вадим Губар – представники позивачів у суді.

Платню за спожитий газ за завищеними лімітами мешканцям Миру (Інтернаціональної) 71 почали нараховувати із 20 липня 2016 в якості покарання за начебто відмову від установки загальнобудинкового лічильника газу. З того часу у людей накопичились борги і  міськгаз почав погрожувати їм відключенням газу. Люди не стали терпіти такого свавілля і звернулись до суду.
На сьогоднішньому засіданні суд прийняв рішення на користь мешканців будинку, котрі звертались до суду, задовольнивши їх позов частково.

Суд зобов’язав Павлоградське управління по експлуатації газового господарства припинити режим нарахування газу за граничними об’ємами та перерахувати раніше нараховані об’єми газу з визначенням фактично спожитого газу за період від 20 липня 2016 по сьогоднішній день. Таке рішення стосується лише тих громадян, котрі звертались до суду.

Рішення суду набуде чинності через 10 днів із дня його прийняття. У відповідача є 10 днів на подання апеляції.

«Щодо вимоги позивачів установити їм індивідуальні газові лічильники за рахунок газової компанії, то суд цю вимогу не задовольнив у зв’язку із тим, що газівники, згідно законодавства, і так зобов’язані установити індивідуальні прилади обліку газу в термін до 1 січня 2018 року», – говорить Володимир Курдюков.

Довідково

За питаннями підготовки позовних заяв щодо порушень з боку газових компаній можна звертатись за тел. 066 - 0307594.