У стаціонарному і приймально-діагностичному павлоградському відділенні обласного наркодиспансеру за 2016 рік було проліковано 700 хворих.

Із них 550 чоловік мають алкогольну залежність (22 повернулись із зони АТО), 114 – наркозалежних, із них 3 підлітка.
Повідомив лікар-нарколог Сергій Лєбєдєв.

Станом на 1 січня 2017 на диспансерному обліку у лікаря-нарколога перебуває 614 хворих на алкоголізм, 304 (із них 2 підлітка) наркозалежні. На профілактичному спостереженні перебуває 67 чоловік (із них 5 підлітків) хворих на алкоголізм та 128 чоловік (4 підлітка) із наркотичною залежністю.

«Хвороба залежності, перш за все, є хворобою мозку. Це хронічні рецидивні захворювання, тому віра в «чудесне одужання» за один сеанс ( «вшити», «закодуватися», «торпедувати»), звичайно, спрацьовує для осіб навіюваних і умовно навіюваних, але здебільшого пацієнтам необхідна тривала і якісна кваліфікована допомога», – говорить лікар-нарколог Сергій Лєбєдєв.

За його словами, часто пацієнти, котрі страждають залежностями, мандрують від одного «лікаря» до іншого з метою знайти один чудодійний засіб, який врятує його і забезпечить тверезістю назавжди. Але краще, коли хворий спостерігається у одного лікаря-нарколога, який консультує такого пацієнта все життя.

В умовах стаціонарної допомоги дотримуються всі етапи лікування: дезинтоксикація, потім групова та індивідуальна психотерапія, рекомендації перед випискою і відвідування в подальшому груп само- та взаємодопомоги, а також спостереження в дільничного лікаря. Все це допомагає одужанню.

Якщо Вам чи Вашим близьким необхідна консультація лікаря-нарколога, звертайтеся за адресою:

51405, м Павлоград
вул. Дніпровська, 241
Телефон: 20-33-45, 095-542-91-65