замінили шахтні вентилятори і відремонтували лазні 

Для безперебійного забезпечення свіжим повітрям гірських виробок на шахті Тернівській замінили вентилятори головного провітрювання, а на шахті Павлоградській відремонтували лазню для співробітників технологічного комплексу. Сума інвестицій склала більше 27 млн грн.

Є повітря – є життя!

Старі вентиляторні установки на шахті відпрацювали свій ресурс і не могли забезпечувати стабільного провітрювання гірничих виробок. Нові німецькі вентилятори HOWDEN на 18% продуктивніші старої техніки. Тепер 96 км гірничих виробок шахти Тернівської стабільно забезпечені свіжим повітрям в необхідному обсязі.

«Є повітря – є життя! Від стабільної роботи вентиляторів залежать всі технологічні процеси шахти, темпи і обсяги видобутку вугілля. Вентиляторну установку головного провітрювання можна порівняти з роботою легень в організмі людини, – сказав головний інженер ш.Тернівська ДТЕК ШУ Павлоградське Олег Білоусов. – Управління вентиляторами повністю автоматизовано, система забезпечує 14% запас подачі повітря для позаштатних ситуацій, згідно з правилами безпеки. Нові вентилятори – запорука стабільної роботи шахти сьогодні і розвитку гірничих робіт в майбутньому ».

Ремонт приміщення, де знаходиться вентилятор, і установку нового обладнання здійснили за два роки. Замінювали вентилятори при старій діючій вентиляційній установці, тобто подача повітря в гірничі виробки і робота з видобутку вугілля не зупинялась.

За рахунок заміни вентиляторів головного стовбура з'явилась можливість вивести з експлуатації застарілу установку №2. Це дозволило шахтоуправлінню лише за 5 місяців заощадити 1,5 млн грн. Також відпала необхідність в реконструкції установки стовбура №2, що заощадило близько 30 млн грн.

Тепер територію під старою вентиляційною установкою №2 (охоронний цілик) можна підробляти, тобто добувати під нею вугілля. Це 187 тис додаткових тонн вугілля в скарбничку шахтоуправління.

Нові лазні для співробітників

На шахті Павлоградській відремонтували лазні для працівників технологічного комплексу. У будівлі не проводився ремонт з моменту введення в експлуатацію – майже 20 років. Зношення систем водопостачання та каналізації склало 80%, зносилися віконні та дверні блоки, сантехніка, меблі.

На ремонт лазні було спрямовано понад 300 тис. грн.

«Ми повністю відремонтували мийні відділення, роздягальні, замінили на металопластикові вікна, двері. Придбали нові сучасні світильники, сантехніку, меблі. Тепер наші співробітники будуть працювати в набагато комфортніших умовах », – розповіла завідувачка гірничими роботами із розвитку і капітального будівництва ДТЕК ШУ Павлоградське Наталя Руденко.

У планах на 2017 рік – ремонти лазень на шахті Тернівській.

Загальні інвестиції ДТЕК у розвиток виробничих потужностей ДТЕК ШУ Павлоградське в 2016 р склали близько 500 млн грн.

Юридические услуги