У Богданівці розгулявся кримінальний елемент 

Мешканці с. Богданівка, Павлоградського району скаржаться на значне погіршення криміногенної ситуації в селі. Вони нарікають на голову громади, депутатів сільської ради та правоохоронців, звинувачуючи їх у бездіяльності.

«Син захворів і перейшов до мене жити. Його хату розібрали вщент, все покрали. У мене вибили вікна у господарчій будівлі, забрали дві болгарки, два електродрилі, запчастини до автомобіля. А тепер пішла атака на літні кухні та сараї. Викрали балон із газом і плиту, насос, косилку. А після Різдва вибили всю стіну і забрали все, що було металеве. Поліція приїде, складе акт і поїде, і нікого не піймали», – розповідає мешканка Богданівки Ніна Семенівна.

Зі своїми проблемами місцеві активісти прийшли на пленарне засідання сільських депутатів, запросили також і журналістів.


Присутність ЗМІ голову громади Олексія Грищенка не порадувала.

Сесійне засідання почалось із того, що він почав з’ясовувати хто запросив сюди пресу і чому присутні не тільки мешканці Богданівки. Разом із тим додав, що вони завжди відкриті і що Богданівка – село високої культури.

Щодо високої культури, то ці слова громадського голови дещо спростував заступник начальника Павлоградського відділу поліці Володимир Барашев.

«У Богданівці найкриміногенніша ситуація у всьому районі. Із 43 кримінальних правопорушень, котрі були здійснені на території району, 29 на території Богданівки. Із них 21 крадіжка, три розбійних напади. Розкрито 11 злочинів. Розкрито 4 факти наруги над могилами. Справи пішли до суду. Іще четверо богданівців заарештовані за скоєння важких злочинів», – розповів Володимир Барашев.

Він сподівається,що криміногенну ситуації в селі покращить цілодобове чергування патрульних. На обслуговування богданівської сільради поліцейські готові передати службовий автомобіль.
Проте для цього громада має виділити поліціянтам кошти.

«Із виділенням ваших коштів наші правоохоронці зможуть знаходитися тут цілодобово», – говорить Володимир Барашев.
Депутати дослухались і виділили із бюджету громади 500 тис грн для охорони громадського порядку в селі.

Під час сесії у активістів виникало чимало запитань до депутатів, голови територіальної громади, вони навіть підготували звернення. Засідання проходило емоційно. Тому депутати поставили на голосування питання про те, аби активісти покинули зал засідань,а журналістів звинуватили у тому, що вони «знімають цей балаган».

 

«Ми живемо в автономній республіці Богданівка – твої, свої і наші. Наші питання ніколи не враховуються, ігноруються. Наше звернення до депутатів навіть не захотіли вислухати. Звернення було від мешканців Богданівка. Його підписали 250 чоловік. Ми звертались із тим, що в нашому селі процвітає кримінал і попросили депутатів втрутитись у ситуацію. На території села відбувається просто розгул криміналітету – убивства, розбій, насилля, пограбування, вандалізм, наркоманія, притони, куди залучаються неповнолітні, нелегальні пункти прийому металу. На ці проблеми роками не звертають уваги ні сільський голова, ні дільничний. Ми вважаємо цю роботу безвідповідальною. Мешканці села живуть у постійному страху. Місцева влада нас не захищає. Просимо захистити життя мешканців села», – говорить місцева активістка.