Хоча протяжність маршруту суттєво скоротилась

Протяжність маршруту №17 від центру Павлограда до селища Соснівка складає близько 7 км. І , згідно затверджених міськвиконкомом нових тарифів, проїзд у такому транспорті мав би коштувати 5 грн. Проте із пасажирів чомусь беруть по 6 грн. Це при тому, що водії суттєво скоротили маршрут – вони не доїздять до кінцевої зупинки. Дивна ціна проїзду на цьому маршруті була чомусь і до здорожчання – 4 грн. Тоді як короткі рейси ( до 10 км) по всьому місту коштували 3,50.

Не влаштовує соснівчан і новий графік руху маршруток, бо дітям після занять нічим доїхати додому. Ходити пішком школярам теж небезпечно, бо відсутні тротуари і покрита льодом дорога. Хоча ніякого графіка, за словами мешканців Соснівки,  водії не притримуються, вони їздять як їм заманеться.

Звернення пасажирів  до перевізника (Василя Зінченка) не дало ніяких результатів. Кажуть, що той їх навіть і слухати не хоче.

Така ситуація викликала цілком справедливе обурення людей. Вони написали звернення до міського голови, де виклали всі свої претензії і просять втрутитись у ситуацію. Під листом підписались 250 чоловік. У міськвиконкомі звернення зареєстрували і обіцяли дати відповідь.

Тим часом актив селища звернувся у транспортний відділ міськвиконкому. Як розповіла tv-news.dp.ua мешканка Соснівки, Наталія, у транспортному відділі їм сказали, що ніякого впливу на перевізника не мають і відправили «ходаків» у відділ економіки. А там  пояснили, що вартість проїзду 6 грн обумовлена, виявляється, тим, що на селищі погані дороги і мало пасажирів.

Так що, виходить чим гірші дороги, ти дорожчий проїзд. Не виключено, що із дальшим погіршенням стану дороги (весна, дощі і т.п) , проїхати у громадському транспорті до Соснівки – буде непомірною розкішшю.

Читайте також: Павлоградці шоковані від нових цін на проїзд у міському транспорті (ВІДЕО)