Сьогодні депутати міської ради Павлограда не скасували рішення міськвиконкому про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті міста.

Перед  голосуванням депутати від «УКРОПУ» наполегливо переконували депутатський корпус зробити вибір на користь громади.


За скасування рішення міськвиконкому проголосували лише 7 депутатів – «УКРОП», «Самопоміч» та «Відродження»,  проти скасування високих тарифів депутат від «Опоблоку» Руслан Соловйов, решта (Опоблок, БПП, Батьківщина) – утримались.

Таким чином більшістю голосами депутати міської ради Павлограда не скасували рішення міськвиконкому від 25 січня 2017 про значне здорожчання вартості проїзду у міському транспорті.

Довідково

 25 січня 2017 виконком Павлоградської міської ради прийняв рішення про збільшення вартості проїзду у міському транспорті до 5 грн та 6 грн. Депутати міської ради від пратії «УКРОП» та «Самопоміч» відреагували і внесли на розгляд пленарного засідання проект про скасування рішення членів міськвиконкому.

Коментарі   

+2 # Paul Lemberg 14.02.2017, 19:38
Щиро дякую усім виборцям, які проголосували за депутатів від жОППОблоку! От тепер ходіть по місту, і хай вам кожний зустрічний у писок плює.
А ще щиріше дякую депутатам від БПП, які утрималися на цьому голосуванні! Навіть якщо курву розписати під петріківку, вдягнути у вишиванку і залатати піхву назад на дівчачу - вона все одно залишиться курвою...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата