Сьогодні біля стін Павлоградського міськвиконкому зібралось близько сотні павлоградців.

Приводом для акції протесту стало значне здорожчання з 1 лютого вартості проїзду у міському транспорті. Люди кажуть, що ціна проїзду у міському транспорті 5 та 6 грн непомірна для їхнього гаманця та і якість перевезень бажає бути кращою.

Мітингувальники тримали в руках державні прапори , ніякої партійної символіки помічено не було.

Мітинг проходив перед пленарним засіданням депутатів і частина мітингувальників пройшли до зали засідань, сподіваючись, що депутати таки скасують рішення міськвиконкому про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті міста. Проте дива не сталось.

Матеріал за темою: Павлоградські депутати проголосували «за» підвищення вартості проїзду у міському транспорті (ВІДЕО)

Люди намагались розповісти не лише про те, що здорожчав проїзд, а й про свавілля перевізників. Зокрема, мешканці Соснівки скаржились, що проїзд здорожчав до 6 грн при тому, що довжина маршруту менше 10 км, а водії пільгових рейсів беруть за проїзд не пільговиків 6 грн, хоча згідно рішення міськвиконкому мали б перевозити пасажирів за старою ціною – 4,50 грн.

Матеріал за темою: Для мешканців Соснівки проїзд у громадському транспорті здорожчав на 2 гривні…через погану дорогу

Міський голова запропонував мітингувальникам зустрітись і обговорити все по завершенню сесії. Проте, після «тарифного» голосування депутатів, великого бажання іще про щось говорити у людей не було. Вони покинули залу засідань і уже у  коридорах приміщення міськвиконкому досить емоційно продовжили розмову із перевізниками. Проте, останні побачивши журналістів, швидко покинули приміщення.