Зловмисник попався на гарячому. Як виявилось, він причетний ще до низки злочинів.

Так, наприкінці вересня минулого року до правоохоронців звернувся 18-річний павлоградець із заявою про те, що став жертвою грабіжників. Потерпілий розповів, що ввечері 21 вересня біля кафе, розташованого по вул. Дніпровська, на нього напали двоє чоловіків: один тримав ззаду, а інший вдарив по обличчю та відібрав мобільний телефон. Після цього зловмисники побігли в сторону кладовища.

Потерпілий декілька днів зволікав із заявою до поліції, тому першочергові заходи по встановленню осіб зловмисників та місцезнаходження викраденого майна результатів не дали.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством).
Проведеними слідчо-розшуковими заходами було встановлено, що злочин скоїли раніше судимий 21-річний павлоградець разом з 22-річним товаришем з Дніпра. Зловмисники розповіли, що викрадений телефон віднесли в ломбард, а виручені кошти використали на свої потреби.

Як з'ясувалося, 21-річний павлоградець не перший раз зважився на злочин. Раніше він притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності, окрім того, зізнався в скоєнні ще ряду пограбувань на території міста та району.

На даний час правопорушники затримані в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу. Триває досудове слідство. Повідомляє прес-служба Павлоградського відділу поліції.

Грабіжникам загрожує до шести років ув’язнення.