Сьогодні, на свято Стрітення Господнього, в павлоградський Кафедральний собор прибула особливо шанована святиня: частка древа Животворящого Хреста Господнього – того самого, на якому два тисячоліття тому прийняв хресну смерть Ісус Христос.

Урочиста зустріч святині відбулася о 9.40 в головному храмі Павлоградського благочиння – Спасо-Нерукотворного Образу Кафедральному соборі. Після закінчення святкового богослужіння до центральних воріт храму вийшли священнослужителі та численні прихожани.

Прийнявши ковчег зі святинею, батюшки благоговійно занесли його в храм і поставили біля центрального аналоя. Бажаючі прикластися до святині ледве вміщалися в соборі. З молитовними проханнями люди по черзі прикладалися до святині.

Частка Животворного Хреста Господнього пробуде в Павлограді три дні: з 15 по 17 лютого включно. У ці дні Спаський собор буде відкрито з 7.30 до 17.00, щоб всі бажаючі змогли прикластися до великої святині.

У Дніпропетровську єпархію Частка Животворного Хреста Господнього прибула з Афонського подвір'я Києва. Це найбільша частка Животворного Древа з усіх, наявних на території України.

У Дніпропетровську єпархію святиню привезли 5 лютого, і пробуде вона тут до 18 лютого включно. У Троїцькому соборі Дніпра після вечірнього богослужіння 18 лютого відбудуться урочисті проводи святині з Дніпропетровської єпархії.

                    Інформація та фото надані прес-службою Кафедрального собору