Павлоградські чиновники заплатили 4 мільйони за каналізаційну станцію, яку підрядник не реконструював.

Про це повідомляють «Наші гроші».

«Прокуратура підозрює службових осіб ТОВ у привласненні бюджетних коштів, які були отримані від управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради Дніпропетровської області під час реконструкції каналізаційно-напірної станції. Про це свідчить ухвала Павлоградського міськрайонного суду від 24 січня»,  –  повідомляє інтернет-портал.

Цю інформацію підтвердив і прокурор міста Олександр Панченко, не вдаючись у подробиці.

«Є таке поняття як таємниця слідства, але можу сказати лише одне, що дійсно слідчим відділом палвоградської поліції розслідується карна справа, пов’язана із викраденням державних коштів , котрі призначались для реконструкції каналізаційно-напірної станції . Більше я нічого сказати не можу. Коли ця справа буде в суді я вам детально розкажу хто, чому , скільки»,  –  сказав Олександр Панченко, відповідаючи на запитання депутата міської ради Валентина Чекаліна.

Тижнем раніше міський голова сказав, що нічого про таку справу не знає, що із поліції із цього приводу йому ніхто не телефонував і нічого не запитував. Так само нічого не знає і керівник павлоградського водоканалу. За його словами в інтернеті багато чого можуть написати.