У середу, 22 лютого, в Павлоград прибудуть великі християнські святині – чесні глави святих мучеників Віктора та Маріана, воїнів Фивейского легіону (з Афонського подвір'я Києва).

Святині прибудуть до Дніпропетровської єпархії 12 лютого і перебуватимуть тут упродовж двох тижнів. Протягом цього часу їх перевезуть для поклоніння по черзі в три кафедральних собори Дніпропетровської єпархії.

З 12 по 18 лютого мощі знаходяться в Свято-Троїцькому Кафедральному соборі Дніпра. З 19 по 21 лютого вони перебуватимуть в Свято-Троїцькому Кафедральному соборі Новомосковська.

В головний павлоградський храм святині прибудуть 22 лютого. Урочиста зустріч відбудеться о 8.45 біля центральних воріт Спаського собору.
Чесні глави пробудуть в Павлограді три дні: з 22 по 24 лютого включно. У ці дні Спаський собор буде відкрито з 7.30 до 17.00, щоб всі бажаючі змогли прикластися до святинь.

Після Павлограда мощі прибудуть назад в Дніпропетровський Свято-Троїцький Кафедральний собор. Де 25 лютого о 19.00 відбудуться їх урочисті проводи з Дніпропетровської єпархії.

Чесні глави мучеників Віктора та Маріана Фівейських з 2012 року постійно перебувають на Київському подвір'ї Пантелеймонівського монастиря в храмі святителя Михаїла, першого Митрополита Київського. До цього вони перебували в кафедральному соборі міста Трір (Німеччина).

Юридические услуги