На відкачуванні води працюють комунальники та МНС-ники 

На сьогоднішній день у воді опинились приватні будинки по вул. Луганській, 35 Дивізії, Маяковського, Коцюбинського, Нова, Сташкова, Озерна.

Над ліквідацією підтоплення працюють комунальники «Затишного міста», начальник та спеціалісти відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради. Вони здійснили відведення талої води, яка підтоплювала помешкання будинку №40 по вулиці Луганській. Мішками, заповненими піском був перекритий стік води у двір.

З 21 по 23 лютого до оперативного чергового диспетчерського пункту виконкому надходила інформація про підтоплення будинків №2 та №4 по вулиці 35 Дивізії, будинку №24 по вулиці Маяковського, а також будинків по вулицях Коцюбинського, Нова, Сташкова, Озерна. В усіх випадках оперативне реагування, відведення та відкачування талої води в найкоротші терміни здійснювалося силами та засобами комунального підприємства «Затишне місто» та 6-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області. Повідомляє відділ регіональної політики Павлоградського міськвиконкому.

Причиною підтоплення приватних будинків – є танення снігу, льоду та опади. Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Павлоградської міської ради звертається до населення міста завчасно проводити роботи по водовідведенню, очищенню від снігу, льоду та сміття прилеглих територій, для того, щоб максимально зменшити кількість випадків підтоплення талими водами приватних помешкань та території міста.