Послуги із вивезення сміття у Павлограді стали надаватись значно якісніше, запевняє міський голова Анатолій Вершина. За його словами жодної скарги на виконавців послуг не надходило.

Павлоградці ж мають з цього приводу іншу думку. Зокрема, мешканці селища ПМЗ (вул. Поштова, Достоєвського) кажуть, що із приходом нового виконавця послуг по вивезенню ТПВ, ситуація значно погіршилась. Якщо раніше біля їх будинків стояли три сміттєві баки, то із літа 2016 – лише один . А тому кучугури сміття навколо бака – картина типова і постійна.

ТОВ «Еко-комунтранс», котре надає послуги, вивозить лише сміття, що в баку. Те, що накопичилось за сміттєвим баком продовжує обростати сміттям. На сьогодні – це уже схоже на стихійне сміттєзвалище. Мешканці побоюються, що із настанням тепла, ситуація погіршиться.

Найближчим часом послуга із вивезення сміття має суттєво здорожчати. За повідомленням міського голови із такою пропозицією до нього звернулись два підприємства – виконавці послуг із вивезення твердих побутових відходів – ТОВ «Еко-Комунстранс» та ТОВ «Даяр». Міський голова згоден із тим, що вартість цих послуг потрібно збільшувати, бо мовляв ми ж хочемо жити у чистому місті. Так хочемо. Але чи покращиться якість вивезення сміття після здорожчання послуги . І чи є мотив у мешканців вкрай засмічених районів, платити більше. Питання риторичне …

Довідково

Із червня 2016 переможцями конкурсу на вивезення твердих побутових відходів у Павлограді стали два підприємства – ТОВ «Даяр» та ТОВ ««Еко-комунтранс».

Читайте також: Депутати посперечались через сміття