Метеорологічна весна в Дніпропетровській області почалася 18-19 лютого. Березень очікується теплішим за норму на 2 градуси.

Про це повідомив начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«Лютий видався досить цікавим за погодними явищами. Опади були різними за інтенсивністю, тривалістю і характером. Часто спостерігалась ожеледиця. У першій половині місяця температура повітря була на 4-7 градусів нижче норми. У другій половині місяця – на 2-4 градуси вище норми. Таким чином, метеорологічна весна в Дніпропетровській області почалася 18-19 лютого», – сказав Василь Гринчак.

За його словами березень очікується теплішим за норму на 2 градуси.

«Судячи з довгострокових прогнозів українського Гідрометцентру, в першій половині березня не буде різких змін погоди – різке похолодання чи потепління. На сьогоднішній день середньодобова температура на 4-5 градуси вище норми. Поки ми спостерігаємо ранню весну. Але загроза заморозків зберігається до кінця травня.

В цілому, березень очікується теплішим за норму на 2 градуси. Кількість опадів буде близькою до норми – 30-33 мм», – сказав Василь Гринчак.
Він також додав, що в найближчі дні на території області спостерігатиметься тепла, без опадів погода.

Юридические услуги