27 лютого 2017 року тіло 79-річного чоловіка на підлозі власного будинку виявили сусіди.

Вони і повідомили про злочин до чергової частини Павлоградського відділу поліції.

Пригода сталась у с. Богданівка, Павлоградського району.

Звільнившись в черговий раз з місць позбавлення волі, чоловік попросився пожити у пенсіонера. Коли господар зробив зауваження на постійне пияцтво гостя, той напав на нього та жорстоко побив до смерті.

Правоохоронці виїхали на місце події та виявили на тілі пенсіонера численні забої, переломи ребер та колото-різану рану грудної клітини. Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

«Слідчі з’ясували, що напередодні жахливого вбивства пенсіонер знаходився вдома разом зі своїм знайомим, якого прихистив після звільнення з в`язниці. Чоловік привів у будинок ще й свою подругу, з якою разом вживав спиртні напої. Зухвала поведінка гостя не сподобалася господареві помешкання і він зробив зауваження, за яке потім і поплатився життям», – йдеться в повідомленні.

Гарячими слідами поліцейські встановили особу зловмисника.

У скоєнні убивства підозрюється 55-річний місцевий житель, який рік тому вийшов з в’язниці. Загалом рецидивіст за всі свої злочини відсидів 30 років у місцях позбавлення волі. Серед статей, за якими його притягували до кримінальної відповідальності, є й покарання за умисне вбивство.

Зважаючи на вищезазначені обставини, кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 115 КК України, було перекваліфіковано на п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вже скоювала аналогічний злочин).

На даний час зловмисник затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Душегубу може загрожувати довічне позбавлення волі.

Джерело фото: dp.npu.gov.ua

Юридические услуги