КП «Павлограджитлосервіс» і далі обслуговувавтимме житлові багатоповерхівки, що не входять до ОСББ. Проте без фінансової допомоги якісно виконувати свої функції ПЖС не може.

Конкурс на визначення управляючої компанії планувалось оголосити в Павлограді 2 березня. В результаті всі будинки, що обслуговуються КП «Павлограджитлосервіс» мали б перейти в обслуговування управляючої компанії.

За повідомленням міського голови Анатолія Вершини на сьогоднішній день проведення конкурсу неможливе через помилку, що допустило міністерство регіонального будівництва. А значить питання залишається не урегульованим на законодавчому рівні.

Таким чином КП «Павлограджитлосервіс» продовжує надавати послуги по обслуговуванню 161 житлової багатоповерхівки. Проте без фінансових вливань виконувати свої функції по облсговуванню будинків ПЖС не зможе.

Депутати міської ради на позачерговому пленарному засіданні вирішили, що кошти підприємству потрібно виділяти, але разом із тим потрібно посилити контроль за роботою підприємства.

«Створити комісію, котра вивчить роботу ПЖС і удосконалить її. Попрацювати із штатною чисельністю. Навести порядок», – запропонували депутати.

Читайте також: Будинки ПЖС обслуговуватиме управляюча компанія

Юридические услуги