Трагедія сталася серед білого дня 3 березня у селі Коханівка Павлоградського району.

31-річний чоловік приїхав до своєї колишньої дівчини на роботу – у фельдшерсько-аптекарський пункт. Саме там він і вчинив криваву розправу над колишньою коханою.
Повідомляє прес-служба Павлоградського відділу поліції.

«Через скляні двері дівчина побачила, що колишній хлопець, який і раніше її переслідував та чіплявся, підійшов до місця її роботи. Вона була одна, тому злякалася і зачинилася всередині. Але молодика це не зупинило. Щоб проникнути до приміщення, він вибив скло, та напав на дівчину. Діставши ножа, наніс потерпілій чисельні тілесні ушкодження у вигляді колото-різаних ран грудної клітини. Розправившись зі своєю жертвою, він вкрав у неї гроші та мобільний телефон і втік з місця злочину», – йдеться в повідомленні.

Через декілька хвилин до фельдшерського пункту прибіг батько потерпілої, якому вона встигла зателефонувати, коли до приміщення проривався незваний гість. Батько знайшов скривавлену доньку та викликав швидку. Медики госпіталізували потерпілу до Петропавлівської міської лікарні.

Мати потерпілої відразу ж зателефонувала у Першотравенське відділення поліції та повідомила, що на її доньку напали.

Правоохоронцям за гарячими слідами вдалося затримати нападника. Виявилося, вчинивши розправу над беззахисною дівчиною, він попрямував до магазину, де придбав спиртне та продукти за кошти, викрадені у потерпілої. Дорогою між селами його і затримали поліцейські. Виявилося, що чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності, останнім часом ніде не працює.

За фактом нападу на дівчину та пограбування слідчим відділом Петропавлівського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 187, ч. 2 ст. 15, п. 6 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України.

Міру покарання визначить суд.