Громадська організація «Павлоградський легіон» планує створити у Павлограді єдиний центр допомоги бійцям АТО.

Як розповів tv-news. dp.ua керівник ГО «Павлоградський легіон» Євген Новіков, планується, що у Центрі бійці зможуть отримати і психологічну і юридичну допомогу.
Із приміщенням для створення такого закладу іще не визначились.

У минулому році Громадська організація отримала в позичку приміщення колишніх майстерень ЗОШ 6 Павлограда. На сьогоднішній день це приміщення міська влада вирішила передати спортивним клубам. Своє рішення мотивують тим, що будівля простояла рік без ремонту і почала занепадати.

«Ми передали громадській організації майстерні колишньої 6-ї школи на Хімзаводі в позичку рік тому. Рік приміщення простояло. Воно стало гірше – все розбите, повитягували вікна, двері. У нас проблема стала зі спорткомплексом «Юність. Нас поставили в жорсткі умови, що ми повинні сплачувати за послуги. І тому була пропозиція розробити проект реконструкції цієї будівлі і створити там дитячий спортивний комплекс», – розповідає міський голова Анатолій Вершина.

За словами Євгена Новікова, вони дійсно не встигли відремонтувати надане приміщення власними силами.

«Ми уже переговорили із підприємцями про допомогу в ремонті приміщення, думали на весну щось почати робити. І тут нас поставили перед фактом, що це приміщення виділяють під дитячі спортивні клуби, не запропонувавши нам ніякої альтернативи», – розповів tv-news.dp.ua Євген Новіков.

На останньому позачерговому пленарному засіданні висловити свій протест проти такого рішення прийшли близько двох десятків членів ГО «Павлоградський легіон». Євген Новіков дорікнув депутатам у тому, що вони не надають ніякої допомоги у створенні такого центру.

На даний час, за повідомленням Євгена Новікова міськвиконком їм запропонував надати свої пропозиції щодо створення центру допомоги бійцям АТО, після чого питання обіцяють обговорити під час круглого столу.

Довідково

У Павлограді офіційно зареєстровано 757 учасників бойових дій у зоні АТО, 15 інвалідів АТО, 13 загиблих.