Щиро вітаю вас зі святом весни, краси та любові – з Міжнародним жіночим днем! 

Як би не змінювалося наше життя, важлива і велика роль в ньому належить жінкам. Ви даєте нове життя, оточуєте ласкою та теплом близьких, і разом з тим змінюєте світ навколо. Сьогодні жінка – не тільки мати та дружина, а досвідчений та затребуваний професіонал: підприємець, лікар, педагог, вчений, поліцейський... цей список нескінченний!

Вам вдається неможливе – бути одночасно і берегинею родинного затишку, і тією силою, яка здатна змінювати світ. Саме жінки дають можливість нам, чоловікам, пізнати такі вічні цінності, як віра, надія, любов. Всі найкращі почуття ми пов'язуємо з вами: ніжність, тепло рідного дому, красу і вірність. Ви надихаєте нас, підтримуєте в скрутну хвилину, вчите людяності.

В цей святковий день від усього особового складу Павлоградського відділу поліції та від мене особисто прийміть найщиріші вітання! Нехай весна завжди квітне у ваших серцях, а очі світяться від щастя! Нехай поруч з вами завжди буде надійне, міцне плече коханого чоловіка. Кохання, краси, мира і добра вам і вашим близьким!

                      З повагою начальник Павлоградського відділу поліції Олексій Брандис

Юридические услуги