Епізоотична ситуація щодо сказу тварин залишається напруженою.

Станом на 1 січня 2017 року на Дніпропетровщині зареєстровано 27 неблагополучних населених пунктів. Про це повідомив начальник ГУ Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Дніпропетровської області Андрій Кондратьєв під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«У 2016 році на території Дніпропетровської області зареєстровано 48 неблагополучних пунктів. Після проведення оздоровчих заходів з профілактики сказу тварин станом на січень 2017 року залишилося 27 неблагополучних населених пунктів. Для проведення профілактики і діагностики хвороб тварин і їх лікування в кінці звітного року за рахунок державного бюджету отримано майже 2,7 млн доз вакцин (проти чуми свиней, сибірської виразки, антирабична та ін.) », – сказав Андрій Кондратьєв.

За його словами серед інфекційних хвороб тварин у 2016 році найбільш інтенсивно фіксувалися: африканська чума свиней (АЧС), сказ, нодулярний дерматит великої рогатої худоби, лейкоз великої рогатої худоби, лептоспіроз, сальмонельоз.