МНС-ники радять: 

Якщо ви знайшли підозрілий предмет, ні в якому разі не лишайте цей факт без уваги! Знаходячись у громадському транспорті, опитайте людей навколо вас для того, щоб одержати інформацію про його власника. Якщо такий не встановлений, негайно повідомте про знахідку водієві. При виявленні підозрілого предмета в під’їзді свого будинку опитайте сусідів. Можливо, він належить комусь із них. Якщо власник предмета не встановлений, негайно повідомте про знахідку у відділення поліції.

При виявленні підозрілого предмета в установі негайно повідомте про знахідку його керівникові (у школі – черговому адміністраторові). В усіх перерахованих випадках:

  •  не торкайтесь, не розкривайте і не пересувайте знахідку;
  •  зафіксуйте час її виявлення;
  •  намагайтеся зробити так, щоб люди відійшли якнайдалі від небезпечної знахідки;
  •  обов’язково дочекайтеся прибуття оперативно-слідчої групи;
  •  не забувайте, що Ви є основним очевидцем.

Пам’ятайте!

Зовнішній вигляд предмета може ховати його дійсне призначення. Як камуфляж для вибухових пристроїв використовуються звичайні сумки, пакети, згортки, коробки, іграшки тощо.

Батьки!

Ви відповідаєте за життя і здоров’я ваших дітей. Роз’ясніть дітям, що будь-який предмет, знайдений на вулиці або в під’їзді, може становити небезпеку для їхнього життя.

Ще раз нагадуємо!

Не робіть самостійних дій зі знахідками або підозрілими предметами. Що можуть виявитися вибуховими пристроями, це може призвести до їх вибуху, численних жертв, руйнування.

Юридические услуги