Саакашвілі шахтарів не захищав

Сьогодні біля адміністративного приміщення ДТЕК Павлоградвугілля пройшов уже другий мітинг, організований ГО «Характерник». На заході були присутні близько 300 чоловік.

За повідомленням лідера ГО «Характерник» Юрія Марченка, мета такої акції – захист прав шахтарів.

Раніше було анонсовано, що на мітинг приїде сам Михайло Саакашвілі. Щоправда, як з’ясували журналісти, у штабі Саакашвілі нічого не чули про візит до Павлограда. Проте інформація спрацювала і чимало людей прийшли аби послухати Саакашвілі. Але замість нього виступав Юрій Марченко, Андрій Манасян. Захищати павлоградських шахтарів приїхали навіть активісти із Дніпра. Говорили в основному про необхідність підвищення зарплати гірникам.

Щоправда відношення до самих організаторів акції серед присутніх було різне. Мітинг місцями проходив емоційно і навіть ледь не дійшло до штовханини.

Колишній лідер шахтарських профспілок Олексій Бакіров вважає, що зарплати гірникам дійсно потрібно піднімати, але разом із тим всі проблеми варто вирішувати шляхом перемовин, а не мітингів. Проти мітингів також і лідер профспілок шахтарів-інвалідів Микола Житник.

Організатори заходу зачитали резолюцію мітингу, в котрій йшлося також про підвищення зарплати шахтарям на 100% у два етапи, про відставку  Сасуна Мкртчана  – директора ШУ «Героїв Космосу»,  заміну профспілкових лідерів. Присутні на мітингу підтримали резолюцію. Наступне зібрання призначили на п’ятницю.

Подібні акції дестабілізують ситуацію в шахтарських містах і ставлять під загрозу роботу шахт. Така офіційна позиція позиція ДТЕК Павлоградвугілля. Повідомляє прес-служба ДТЕК.

«Підприємства ДТЕК – одні з небагатьох, які в такий важкий для країни час, продовжують стабільно працювати і забезпечують робочі місця тисячам українців.
ДТЕК виконує всі вимоги трудового законодавства та умов колективного договору.
Шахтарі Західного Донбасу – найбільш високооплачувані гірники в Україні з середніми зарплатами на 30% більше, ніж в галузі, на 40 і більше%, ніж в середньому в Дніпропетровському регіоні.
Середня зарплата ДТЕК Павлоградвугілля в 2016 році становила 10 тисяч гривень.
Щорічно, незважаючи на кризу і складну фінансову ситуацію на підприємствах, шахтарям піднімається зарплата. Цього року теж заплановано зростання зарплат в середньому на 15% з 1 квітня.
ДТЕК постійно розвиває і модернізує підприємства, покращує умови праці шахтарям. З 2004 року, з моменту приватизації, інвестиції ДТЕК у павлоградські шахти склали майже 15 млрд грн.», – йдеться в повідомленні.

Коментарі   

0 # Андрон 11.03.2017, 18:04
Мітинг-1, Мітинг-2, Мітинг-3... Результат вважаю буде
ніяким. Бо одні можуть, але не хочуть, а інші хочуть але не можуть. А з приводу перемовин: то хіба не ясно хто кого перемовить. В таких компаніях є навчені перемовники які кого завгодно перемовлять. Як в таких випадках діють французи, німці? Звісно як.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Олег 11.03.2017, 20:58
Характерники бабок решили срубить... Плохо, что на шахтерах.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Андрон 11.03.2017, 21:47
Как срубят даш мне ссылку с кого, может и я пойду срублю.a
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Евлампий 12.03.2017, 18:53
Проводим митинги, акции протеста, покраску в патриотичные цвета и размахивание флагами. Недорого. Тел. ХХХХХХХХ Спросить Юру. А если серьёзно, то разве можно этих "актёров погорелого театра" воспринимать всерьёз? Ребятки на волне "майдана" решили пропиарится и подзаработать. Вся их активистская деятельность должна рассматриваться в рамках УК.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Logbar 14.03.2017, 14:05
Зрите в корень: люди вышли на митинг потому, что за@бало скотское к себе отношение и мизерная зарплата за квалифицированный ,тяжёлый и очень вредный труд. Средняя зарплата 10000 - брехня, здесь приятный "островок стабильности" аля партия регионов: 15% работников получают 40000 - 100000 грн месяц (Топ Менеджеры: директора шахтоуправлений, всякие ГЛАВНЫЕ инженеры, энергетики, механики, замдиры, помдиры по непонятным вопросам и др. бедные родственники. Многие из них стали местными баронами, например Сасун Мкртчан, который настоко ОХУ@Л, что стал уже ходячим анекдотом, между прочим, почётный член партии регионов с лексусами и недвижимостью в гнилой европе); ...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Logbar 14.03.2017, 14:06
... 8 - 10% получают 9000 - 18000 грн на руки (люди, которые непосредственно добывают уголь комбайном и лопатой в лавах и сопряжениях с ними - ОЧЕНЬ тяжёлый и ВРЕДНЫЙ труд достойный намного большего; клерки ДТЭК и с Донецка переехавшие в том числе, у которых медстраховка, компенсация за жильё служебная машина фольцваген, а у лохов Шкода с водителем; запуганные ИТР - в основном хорошие, иногда даже незаменимые сотрудники контролирующие рабочий процесс); 75% работников - 4000-7000 на руки (подземные рабочие которые проходят штрэки и др. выработки, обслуживают механизмы большие и тяжёлые а также конвейера и шахтный транспорт, выполняют монтаж оборудования тяжёлого и большого, выполняют обслуживание и монтаж "тонкого" оборудования автоматики связи, телеметрии и энергоснабжения 6000 В. - и всё это выполняют по-колено в грязи и холодной воде да ещё и в пыли на сквозняках).
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Logbar 14.03.2017, 14:07
... Так вот этот расклад людей з@ебал они вышли к дверям ДТЭКа, требовать у собственника достойной заработной платы за одну из самых опасных и вредных профессий в мире и Украине, за рекордные 18 МИЛЛИОНОВ тонн угля в год. Треть наших работников ( за исключением, почему-то топ - кравасисей) были мобилизированы, и с честью служили Украине, некоторые с честью за неё погибли, а здесь их ждёт "островок стабильности" и скотское барское региональное отношение топ начальства... Мы помогли ДТЭКу и Ахметову добыть ротердам +, ДТЭК поднял в 2 раза цены на эл. энергию, Яценюк уменьшил не 22% соц. взнос, а зарплата увеличилась за три года на 12%! Так пусть же ДТЭК и Ахметов поделятся с народом - "аборигенами" у которых за стеклянные бусы выменивает не безграничные запасы чёрного золота!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата