Рада голів Обласного об'єднання НПГУ Західного Донбасу вимагає підвищити фонд оплати праці гірників ДТЕК Павлоградвугілля на 23%.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні 10 березня 2017. Письмову вимогу направлено керівництву ДТЕК та Павлоградвугілля.

«Згідно листа генерального директора ЧАО ДТЕК «Павлоградвугілля» Вороніна С.А. від` 07 березня у 2017 році бізнес планом передбачено збільшення планового фонду та ставок на 15%.
Згідно параграфа 9.10 колективного договору, ріст заробітної плати в ЧАО «ДТЕК Павлоградвугілля» повинен забезпечувати співвідношення в 1,9 рази між середньою зарплатою шахтарів та працівників промисловості області. При середній зарплаті трудящих Павлогравугілля 9887 грн і зарплати по промисловості 6405 грн, для дотримання умов колективного договору ріст фонду оплати праці і ставок має бути – 23% із 1 квітня 2017 року», – йдеться у зверненні.

В разі ігнорування вимог лідери профспілок залишають за собою право застосувати всі можливі заходи для відстоювання прав працівників підприємства, аж до радикальних.

Читайте також: «Характерник» взявся захищати права шахтарів (ФОТО, ВІДЕО)