МНС-ники, екологи та медики б’ють тривогу – кількість пожеж в екосистемах Дніпропетровщини різко збільшилась. 

З початку березня в Дніпропетровській області сталося 188 пожеж в екосистемах. Згоріло 200 га сухостою. У більшості випадків пожежі сталися з вини людей. Повідомила прес-секретар обласної державної служби із надзвичайних ситуацій Дарина Гречищева під час прес-конференції в ІА «Мост - Днепр».

«Населення спалює суху рослинність на своїх ділянках, і часто вогонь перекидається в екосистеми. Спалюючи сухойстій, люди наражають на небезпеку життя автомобілістів. Тому що через задимленість погіршується видимість на дорогах. Крім того, їдкий дим негативно впливає і на здоров'я людей », – сказала Дарина Гречищева.

Спалювання сухого листя викликає алергію, а для маленьких дітей це може закінчитись летально. Відзначила під час прес-конференції член громадської екологічної ради при Дніпропетровській ОДА Тетяна Лампика.

«Проблема спалювання опалого листя дуже актуальна не тільки восени, а й навесні. У листі міститься велика кількість свинцю. Їдкий дим викликає загострення астми, алергії, а для маленьких дітей вдихання диму взагалі може мати смертельні наслідки», – сказала Тетяна Лампика.

Співробітники Служби порятунку Павлограда нагадують про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях і під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Рятувальники особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під

Юридические услуги