14 березня павлоградські рятувальники навідались до учнів сьомих класів школи № 17 Павлограда.

Вони розповіли школярам, як необхідно діяти у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів і як слід себе поводити у разі загрози вчинення терористичного акту. Показали також дітям відеоролики стосовно цієї актуальної на сьогодні теми та відповіли на запитання школярів. А по завершенню зустрічі роздали тематичні листівки.

Цього ж дня, з метою попередження випадків виникнення пожеж в екосистемах, рятувальники провели профілактичний рейд у Першотравневому парку міста.


Лише за останній тиждень павлоградські вогнеборці 12 разів виїжджали на гасіння сухої трави та очерету. До ліквідації таких загорянь залучалися також місцеві пожежні команди Богданівки та Вербок.

Під час бесід з населенням надзвичайники нагадували про важливість дотримання основних правил пожежної безпеки, детально розповідали про протипожежні вимоги для власників приватних житлових будинків та роздавали листівки застережливого характеру. Окрім цього, співробітники Служби порятунку «101» звертали увагу громадян на те, що за самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків передбачена адміністративна відповідальність.

Рятувальники закликають населення суворо дотримуватись правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!

Юридические услуги