Патрульні, рятувальники та волонтери Червоного Хреста презентують проект з навчання школярів правилам надання першої допомоги при надзвичайних ситуаціях.


Поліція Дніпропетровщини разом із рятувальниками та волонтерами Червоного Хреста починає проект, мета якого навчити учнів 10-11 класів наданню першої домедичної допомоги. Про це повідомила представник відділу патрульної поліції Дніпра зі зв'язків з громадськістю Ганна Карпеченкова під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«Будь-який з них може виявитися тим, хто врятував життя іншій людині. Кваліфіковано, за допомогою манекенів, ми будемо навчати старшокласників надавати допомогу. У дітей буде практична можливість спробувати «оживити» манекен, а також поспілкуватися з фахівцями. Сьогодні стартуємо в СШ №11. Заняття триватиме 1,5 години. Далі будуть інші школи », – сказала Ганна Карпеченкова.

Це вже не перший проект, який рятувальники реалізують спільно з поліцією та Червоним Хрестом.
Перед новорічними святами школярів навчали , як поводитися з вибухонебезпечними предметами, які є піротехнічні вироби, розповідали правила поведінки на льоду, на дорозі і т.д.