На шахті Дніпровська однойменного шахтоуправління державною комісією з оцінкою «відмінно» введена 1108 лава.

Новий забій зданий в експлуатацію в повній відповідності всіх вимог промислової безпеки. Повідомляє прес-служба ДТЕК Павлоградвугілля.

Довжина лави складає 285 м. Заплановане навантаження на очисний забій – близько 1,6 тис. тонн на добу і близько 50 тис. тонн в місяць. Відпрацьовувати лаву довірено колективу ділянки №4.

«Для шахтоуправління нова лава – це стабільна робота колективу і новий виток розвитку підприємства. Більш того, від надійності роботи павлоградских шахт залежить робота теплової генерації України. Зараз на нас – особлива відповідальність, тому що через блокаду антрацит на станції не надходить, і ТЕС, що працюють на газових марках вугілля, працюють з підвищеною потужністю, – сказав директор ДТЕК ШУ Дніпровське Олександр Коваль. – Так, зараз всім нелегко працювати, але ми переживали і не такі кризи. Упевнений, що ми подолаємо період труднощів і ситуація покращиться – головне, що є вугілля і компанія робить все, щоб розвивати шахти і давати нам роботу».

Інвестиції ДТЕК в оснащення лави склали близько 53 млн грн. У 2017-му році в шахтоуправлінні планують ввести в експлуатацію вісім нових лави замість відпрацьованих.

Коментарі   

0 # Андрон 15.03.2017, 19:09
Про що говорить Коваль? Про черговий виток покращення його особистого благополуччя? Вірю.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Юридические услуги