Медицину Павлограда доведеться оптимізувати. Про закриття мова не йде. Запевнила начальник управління охорони здоров’я міста Олена Герасименко.

 «Лікарні ніхто не закриватиме. Можливо на базі спеціалізованих медсанчастин зробимо амбулаторії. Там працюватимуть сімейні терапевти, педіатри, вузькі спеціалісти, залишиться денний стаціонар та функціональна діагностика. Головне, на що ми будемо орієнтуватись — це щоб не постраждала якість надання медичної допомоги та були працевлаштовані медичні працівники. Без зайвих емоцій треба все вирішити», — сказала Олена Герасименко.

 Як ми уже повідомляли, медичні заклади Павлограда перейшли у комунальну власність міста. Коштів міського бюджету на утримання лікувальних установ у такому ж вигляді, в якому вони існують зараз, не вистачить. А тому на медицину міста чекають зміни. Які саме —вирішуватимуть керівники медичних установ сумісно із депутатами. Поки що це питання детально не обговорювалось.

 На останній депутатській сесії говорилось про те, що в лікарнях міста чимало відділень, котрі дублюються. Наприклад, 4 відділення терапії, 4 хірургії, 4 неврології. Окрім того, медицина Павлограда має найбільшу кількість ліжко-місць по Україні із розрахунку на 10 тис населення.

 Процес оптимізації медицини розпочнеться відразу після оформлення документації по передачі її до комунальної власності міста.

 Станції швидкої медичної допомоги реорганізаційний процес не торкнеться. Вона продовжує фінансуватись із державного бюджету.