Шахта ім. Героїв космосу однойменного шахтоуправління ДТЕК удвічі збільшила виробничу потужність. Обсяг річного видобутку підприємства відтепер становить 3 млн т. Тепер це найбільша за потужністю Шахта в усьому Західному Донбасі.

Повідомляє прес-служба ДТЕК.

До 2006 року річна виробнича потужність шахти складала 1,5 млн т, а середньорічний видобуток – 1,3 млн т. Збільшити потужність удвічі вдалося завдяки значній модернізації, яка тривала упродовж 2007-2016 рр., і на яку ДТЕК направив 1,7 млрд грн.

За цей час на шахті:

  •  Провели капітальну реконструкцію магістральних гірничих виробок. Їх перекріпили та розширили. Це дозволило полегшити працю шахтарям і на належному рівні забезпечити роботу шахтного транспорту;
  •  У 2011 році реконструювали вентиляційну установку. Ця модернізація дозволила забезпечити необхідний обсяг свіжого повітря більше 90 км гірничих виробок;
  •  У 2014 році замінили вугільну підйомну машину, що дало можливість збільшити пропускну спроможність шахти – а відповідно, і потенційний річний обсяг видобутку – до 3 млн тонн.

Сасун Мкртчян, директор ДТЕК ШУ ім. Героїв космосу: «Кожен шахтар знає, що коли шахта розвивається, коли в неї інвестують гроші, коли реалізуються ось такі великі проекти з модернізації – це значить, будується наше майбутнє. У шахти ім. Героїв космосу не просто є майбутнє – вона пережила друге народження із заміною підйомної машини і всіма іншими реконструкціями. Ми точно знаємо, що наша «годувальниця» ще багато років буде забезпечувати нас стабільною роботою і заробітком».

За підсумками 2016 року шахта ім. Героїв космосу встановила історичний рекорд, здобувши 3,1 млн тонн вугілля. Обидві шахти шахтоуправління (ім. Героїв космосу і Благодатна) здобули за рік 4,6 млн. тонн вугілля – найбільше в Україні.

Коментарі   

0 # Андрон 16.03.2017, 14:57
Хто нібудь напишіть чи цікаво це кому нібудь? Мені ні.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Юридические услуги