ДТЕК шахтоуправління ім. Героїв космосу першим в Україні видобуло перший мільйон тонн палива з початку року.

Через блокаду і відсутності антрациту в країні різко зросла потреба у вугіллі марки Г, який добувають на підприємстві. Паливо ШУ ім. Героїв космосу споживає половина українських ТЕС.

Причини високих темпів вуглевидобутку - у двократному збільшенні виробничої потужності шахти ім. Героїв космосу (входить до складу шахтоуправління разом з шахтою Благодатна), про що ми недавно повідомляли. Також впоратися з виробничим завданням гірникам допоміг гарний доробок, зроблений в 2016 році. Було запущено 6 лав, з яких і на даний момент видобувають вугілля. Середньодобова продуктивність лав – 13 547 тонн. Повідомляє прес-служба ДТЕК.

«Кожна тонна вугілля, видана на-гора – це перш за все впевненість в завтрашньому дні для нашого колективу і запорука енергетичної стабільності в країні. Тим більше зараз, коли на станції не надходить антрацит, і ТЕС, що працюють на газових марках вугілля, несуть підвищене навантаження, – сказав директор ДТЕК ШУ ім. Героїв космосу Сасун Мкртчян. – Ми будемо і далі докладати всіх зусиль, щоб вугілля видавалось на-гора, а працівники були впевнені в збереженні своїх робочих місць і стабільності заробітної плати».

На даний момент на шахтоуправлінні готують для відпрацювання дві нові лави – 120 і 1120. З цих очисних вибоїв планують видобути 585 тис. тонн вугілля. Всього ж до кінця року колектив ДТЕК ШУ ім. Героїв космосу планує здати в експлуатацію 9 лав і видобути не менше 4,5 млн тонн вугілля.

Юридические услуги