На шахті Тернівська державна комісія з оцінкою «відмінно» прийняла в експлуатацію нову 318 лаву.

Забій повністю відповідає всім вимогам промислової безпеки і забезпечить шахтарів фронтом робіт майже на півтора роки, ТЕС – вугіллям газової марки, а українців – електроенергією. Інвестиції ДТЕК в оснащення лави склали 78,5 млн. грн. Повідомляє прес-служба ДТЕК.

Очисний забій був зданий в експлуатацію в абсолютно стислі терміни. Для оснащення 318 лави був придбаний новий скребковий конвеєр СПЦ 271, капітально відремонтовано комбайн УКД 200/500 та секції КД 80.
Довжина лави складає 221 м, виїмкового стовпа до відпрацювання – 2340 м, потужність – 1,05 м. Відпрацьовувати новий очисний вибій довірено колективу з видобутку вугілля №7 на чолі з начальником Денисом Незнамовим і бригадиром Сергієм Васильєвим. Середньодобове навантаження на очисний вибій складе більше 2 138 тонн.

«Введення в експлуатацію нових лав – це запорука успішного виконання виробничого завдання з вуглевидобутку шахтоуправлінням 2016 - 2017 років, а значить стабільний заробіток наших працівників і благополуччя їх сімей, внесок в енергобезпеку країни. Дуже важливо, що незважаючи на фінансову кризу, ДТЕК знаходить кошти на підтримку виробничих потужностей своїх підприємств. В даному випадку інвестиції, злагоджена робота колективу гірничо-монтажної дільниці №4, ділянки видобутку №7 та ділянки РБО (ремонтно-забійного обладнання) дозволили здійснити введення лави в експлуатацію за два дні, такого ще не було за історію роботи підприємства », – зазначив директор ДТЕК ШУ Павлоградське Анатолій Демченко.

Юридические услуги