Енергопостачальна компанія ДТЕК Дніпрообленерго в 2016 році досягла одного з найкращих результатів серед всіх обленерго країни по втратах в електромережах – одному з ключових показників ефективності роботи енергопостачальної компанії.

Згідно з офіційними даними на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України показник втрат в мережах Дніпрообленерго склав всього лише 4, 67% в порівнянні з більш ніж 17% в інших компаній. Це означає, що всю куплену в Енергоринку України електроенергію для Дніпропетровської області, електромережі ДТЕК Дніпрообленерго доставили в будинки і на підприємства регіону практично без втрат.

Такий результат можливий за умови гарного стану електромереж, а значить, завдяки планомірній роботі енергокомпанії з оновлення мереж, а також боротьбі з крадіжками електроенергії.

Так, в 2016 році ДТЕК Дніпрообленерго профінансував будівництво, реконструкцію і модернізацію електричних мереж на більш ніж 580 млн гривень. Реконструйовано понад 200 кілометрів високовольтних і кабельних ліній, 300 замінено силових трансформаторів, 134 встановлено комплектних трансформаторних підстанції, встановлено майже 39 000 «розумних» лічильників.

«Показник втрат в нашій діяльності був і залишається основним, і ми прагнемо до його зменшення, забезпечуючи засоби і ресурси на підтримку морально і фізично застарілих мереж компанії, на нове будівництво, виконання реконструкції і модернізації існуючих енергооб'єктів, збільшення пропускних спроможностей мереж», – зазначив директор з технічного забезпечення продажів ДТЕК Дніпрообленерго Юрій Паршин. - «Ми також розуміємо, що розумне використання електроенергії, її економія, зниження втрат в електричних мережах – це зменшення витрат в генерації, скорочення обсягів спалювання вугілля, як наслідок, поліпшення екологічного клімату регіонів. Значить і більш дбайливе ставлення до праці шахтарів, збереження природних ресурсів ».

Юридические услуги