Передбачається, що це буде єдиний центр, де АТОшники зможуть отримати допомогу за різними питаннями – соціальними, психологічними, медичними, юридичними.

Про такі плани розповів керівник ГО ветеранів, учасників та інвалідів АТО «Павлоградський легіон» Євген Новіков та член правління організації Олексій Голощапов.

«Ми плануємо створити такий центр, де б АТОшник міг отримати всю необхідну кваліфіковану допомогу в одному місці, а не бігати по різних інстанціях. АТОшники не дуже люблять ходити по адміністративних приміщеннях», – говорить Олексій Голощапов.

До роботи у Центрі планують залучати кваліфікованих спеціалістів за різними напрямками.

Де розміщуватиметься такий центр та інші організаційні питання обговорять під час круглого столу, котрий планується провести найближчим часом.

Матеріал за темою: «Павлоградський легіон» планує створити у Павлограді Центр допомоги бійцям АТО

У найближчих планах – створення координаційної ради, куди увійдуть керівники громадських організацій та представник міськвиконкому.

«Ми запрошуємо голів ГО для створення координаційної Ради. До координаційної ради мають увійти по одному представнику від громадських організацій, що об’єднують воїнів АТО, афганців, чорнобильців, інвалідів і від адміністрації. Кожен представник у своїй організації спілкується, з’ясовує проблеми і в координаційній раді їх оприлюднює. Раз на місяць збираємось», – говорить Євген Новіков.