Двоє невідомих чоловіків у камуфляжній формі та балаклавах організували та провели справжню «спецоперацію».

Вдень 17 березня на автодорозі між селом Богданівка та шахтою «Дніпровська» зловмисники напали на автомобіль марки «МАН» та, погрожуючи пістолетом, відкрито заволоділи значною сумою коштів у розмірі близько 250 000 гривень.

Про напад в Павлоградський відділ поліції телефоном повідомив потерпілий. Водій розповів, що на вказаній ділянці автошляху побачив перешкоду у вигляді гілля, тому зупинився, щоб його прибрати. В цей час він побачив невідомого, який був одягнений в камуфляжну форму та балаклаву, і рухався в його бік. Зловмисник витягнув пістолет та здійснив декілька пострілів, після чого підійшов до автомобіля та під погрозою зброї наказав водію вийти з авто та лягти на асфальт. В цей час інший грабіжник заволодів грошима, а потім втік зі своїм подільником в невідомому напрямку.

Повідомляє прес-служба Павлоградського відділу поліції.

Наразі правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 187 та ч.2 ст15, ч.2 п.6 ст.115 Кримінального Кодексу України.
Правоохоронцями здійснюються заходи для затримання зловмисників та встановлення місцезнаходження викраденого майна.

З метою проведення повного та об’єктивного розслідування даного кримінального провадження поліціянти звертаються до можливих свідків та осіб, які мають корисну інформацію, а також власників відеореєстраторів повідомити корисну інформацію за телефонами:
чергова частина – (05632) 6-22-31, (099)463-81-17, 102 або будь-яким зручним для способом.