На підприємствах Павлограда зросла кількість нещасних випадків, але зменшилась кількість смертельних травм.

Про це повідомив представник Фонду соціального страхування від нещасних випадків Микола Петров під час засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

«У 2016 році за оперативними даними до нашого відділення із підприємств та організацій Павлограда надійшло 123 повідомлення про нещасні випадки. Постраждали 124 особи , для 2 із них травми були смертельними. У 2015 році сталось 99 нещасних випадків, постраждали 99 осіб , із них 7 смертельних», – сказав Микола Петров.

Він також додав, що за 2 місяці 2017 року на підприємствах міста травмувались 9 чоловік, смертельних випадків не зареєстровано.
Збільшилась також і кількість профзахворювань. Якщо у 2015 таких було, то у 2016 – 159. За 2 місяці 2017 виявлено 22 професійних захворювання, за такий же період минулого року – 11.

Найбільш травмонебезпечною залишається вугільна галузь. Найчастіше травмуються прохідники, гірники очисного забою, електрослюсарі підземні.

Основними причинами травмування на виробництві , за словами Миколи Петрова, є невиконання інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій, порушення вимог при експлуатації механізмів,незадовільний технічний стан виробничих об’єктів , низький рівень відповідальності за безпеку праці як роботодавців, так і працюючих.

Юридические услуги