Павлоградською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду кримінальні провадження стосовно 18 тимчасово переміщених осіб (переселенці з окупованих територій України), які шляхом обману незаконно отримували щомісячну адресну грошову допомогу, передбачену Постановою Кабінета Міністрів України № 505 від 01.10.2014 року.

Повідомляє прес-служба Павлоградської місцевої прокуратури.

Встановлено, що особи, ввівши в оману працівників Управління праці та соціального захисту населення, не повідомили про наявність нерухомості та вкладів в банках, внесли недостовірні відомості про відсутність житла та вкладів до офіційних документів та незаконно отримували допомогу.

В результаті незаконних виплат щомісячної адресної грошової допомоги інтересам держави завдано збитків на суму 401 тис. грн., з яких на сьогоднішній день добровільно відшкодовано 161 тис. грн.

Враховуючи, що тимчасово переміщені особи, кримінальні провадження щодо яких направлені до суду, раніше не пряталися до кримінальної відповідальності, вперше вчинили злочин невеликої тяжкості, після вчинення злочину щиро покаялися, активно сприяли розкриттю зло-чину і повністю відшкодувала завдані ними збитки, вони звільнені від кримінальної відповідальності у зв'язку із дійовим каяттям.