21 березня у Павлоградському міськрайонному суді пройшло перше судове засідання у справі про вибух газу у житловій п’ятиповерхівці по вул. Дніпровській, 569 та жорстокому убивстві 53-річної жінки.

В обох злочинах обвинувачується чоловік убитої. Йому інкримінується скоєння злочинів за ч.2, п.4 та п.6 ст.115 ККУ (умисне убивство, скоєне з особливою жорстокістю та з корисливих мотивів); за ч.4, ст. 187 ККУ (розбій, спрямований на заволодінням майном); ч.2, ст. 194 (умисне знищення чи пошкодження майна загально небезпечним способом).

Обвинувачуваний визнає себе винним лише у тому, що жорстоко убив свою дружину. Разом із тим каже, що наміру такого не мав, мовляв хотів лише поговорити.
Він також подав до суду три клопотання, в котрих вимагає розглянути справу та оголосити йому вирок за одне судове засідання, розглядати справу у закритому суді та допитувати його в режимі онлайн через проблеми зі здоров’ям.

Жодне із клопотань суд не задовольнив. Потім обвинувачуваний вимагав прибрати телекамеру, бо інакше він відмовляється від будь-яких коментарів. Декілька разів суд попереджав потенційного злочинця, аби той заспокоївся, бо доведеться припинити судове засідання.

«Ми завжди ходили із дружиною лише за ручку. У нас були гарні стосунки», – запевняє обвинувачуваний.

Схоже, що у тому що сталась він ніскільки не розкаюється, а більше жаліє себе та звинувачує сина у тому , що той втрутився у його сімейні стосунки.

Поліцейський, котрий у ту ніч затримував обвинувачуваного, розповідає, що той був абсолютно спокійний. Проте на запитання про місце проживання назвав зовсім не свій будинок. У кишені куртки чоловіка поліцейські виявили значну суму грошей та близько 5 пачок чорного меленого перцю.

Сьогодні суд продовжить допитувати свідків.