На цей раз дісталось міській владі, зокрема секретарю міськради Євгену Аматову, журналістам, підприємству «Автопромінь» і не тільки.

Секретаря міськради звинуватили у нечесній декларації. Кажуть, що згідно цього документа його річний дохід і майно виглядає аж надто скромним у порівнянні із доходом та майном його дружини.

«До влади мають прийти порядні люди», – говорить учасник акції Володимир Курдюков.

Прізвища порядних людей, котрі мають замінити не порядних не називали.

Мітингарі паперу не пошкодували – направили чимало запитів до до міського голови та заяв до прокуратури. Зокрема від міського голови хочуть почути чи були правові підстави для призначення Євгена Аматова головою постійно діючого конкурсного комітету з перевезення пасажирів та про виконання перевізниками умов конкурсу з перевезення пасажирів.

Від прокурора вимагають перевірити інформацію про те, що начебто хірургічне відділення районної лікарні мають закрити, а вивільнені площі продати приватній клініці. Цікавляться також «Характерники» а чи законно ПАТ «Автопромінь» використовує автостанцію на селищі ПЗТО.

На мітингу були також присутні декілька мешканців зруйнованого вибухом газу будинку. Люди нарікають на те, що будинок до цього часу не ремонтується і незадоволені тим, що довелось змінити форму власності – із житлово - будівельного кооперативу перейти в ОСББ. Учасники акції взялись захищати їх права.

Наостанку мітингарі зачитали резолюцію мітингу та звинуватили журналістів у продажності. Зокрема мали великі претензії до журналіста Миколи Волошина, вимагали спростування його статті у газеті «Західний Донбас» та публічних вибачень перед «Характерником».

«У статті неправдиві та дискредитуючі факти стосовно «Характерника». Ми вимагаємо довести, що «Характерник» виступав на шахтарському мітингу за чиїмось замовленням. Вимагаємо спростування і публічного вибачення», – говорять учасники мітингу.

Читайте також: «Характерник» взявся захищати права шахтарів (ФОТО, ВІДЕО)