На найближчому пленарному засіданні павлоградські депутати планують присвоїти звання Почесний громадянин Павлограда Анатолію Смазі.

Звернення про присвоєння Анатолію Смазі звання «Почесний громадянин міста Павлограда» надійшло від керівників установ та організацій Дніпра та Павлограда.
Питання уже обговорено на депутатських комісіях та громадськістю міста. Заперечень не було. Остаточне рішення депутати міської ради мають затвердити таємним голосуванням під час пленарного засідання.

«Коли у 1985 році на Хімзаводі сталось нещастя, якраз будувалась 11 школа, ця людина врятувала все місто. Він жертвував своїм здоров’ям, аби захистити місто. І давайте уже і простих робітників висувати на таке високе звання, а не лише колишніх партійних секретарів. Я вважаю, що потрібно обов’язково підтримати кандидату цього чоловіка», – говорить депутат міської ради Тамара Уманська.

Довідково

Анатолій Смага – пенсіонер, інвалід І групи, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, колишній співробітник органів внутрішніх справ, молодший інспектор 27 самостійної пожежної частини м. Павлограда. Він єдиний пожежний регіону, котрий тричі побував на ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і єдиний пожежний Павлограда, котрий в мирний час нагороджений бойовим орденом Червоної Зірки за гасіння пожежі після серії вибухів на Павлоградському хімічному заводі.

Матеріал за темою: Він врятував Павлоград від масштабної катастрофи