У Павлограді триває судовий процес у справі щодо вибуху газу у житловій багатоповерхівці та жорстокому убивстві жінки.

На лаві підсудних – чоловік убитої. Своєї причетності до жорстокого убивства власної дружини він не заперечує. Але каже, що робив це не з корисливих мотивів і звинувачує в «этом ужасе» сина убитої дружини, бо мовляв це він втрутився у їх сімейні стосунки. На тілі убитої експерти нарахували 128 ножових поранень.

На сьогоднішній день суд вислухав свідків зі сторони потерпілих. В якості свідків виступали також і поліцейські, котрі у ту ніч затримували обвинувачуваного.
Підозрюваний назвав поліцейським видумане ім’я, прізвище, адресу. На запитання звідки у нього в кишені стільки грошей (близько 50 тис) теж збрехав – сказав, що він є депутат міської ради, що має декілька торгових точок в місті і на день міста вони допізна торгували, він забрав там виручку і тепер іде в АТБ скуплятись. Правоохоронці кажуть, що в цілому чоловік був спокійний, лише трохи нервувався.

На суді обвинувачуваний уже не заперечує, що гроші забрав із сумочки убитої дружини. В якості свідка виступав також і керівник міськгазом Володимир Кривокобильський. Він засвідчив, що в житловій багатоповерхівці однозначно стався вибух газоповітряної суміші. За його словами у квартирі, де стався вибух, одна газова горілка була відкрита. І при концентрації газу 10-15% вибух міг спричинити будь-який ввімкнений електроприлад чи відкритий вогонь.

Обвинувачуваний  свідків називає фантазерами. Веде себе зухвало і цинічно.

Наступне судове засідання призначено на 6 квітня.

Матеріал за темою: «Я нормальна людина. Я ніколи у своєму житті навіть і курки не зарізав….»